25 Листопада, 2022 р., 20:40
Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
22 Лютого, 2022 р., 13:34
Через пандемію коронавірусу все більше людей здійснюють покупки в інтернеті. Крім очевидних переваг, онлайн-покупки мають і свої підводні камені у вигляді шахрайства.
14 Лютого, 2022 р., 11:17
Програма організації та проведення 17 Всеукраїнської акції «Серце до Серця» - «Почуй світ!»»
13 Лютого, 2022 р., 10:00
12 лютого 2022 року о 17.44 відбулось загорання будівлі торгівельного павільйону «Мрія» за адресою: смт Станиця Луганська, вул. Горького, 2Д. Можлива причина виникнення пожежі – вибух приладів побутового газу.
09 Лютого, 2022 р., 14:33
Сьогодні Уряд ухвалив значні зміни в постанову щодо програми єПідтримка.
07 Лютого, 2022 р., 10:49
04 лютого 2022 року в центрі села Валуйське Станично-Луганської селищної територіальної громади біля пам’ятника «Братської могили радянських воїнів» була проведена нарада з питання пошуку шляхів проведення будівельно-реставраційних робіт пам’ятника. На нараді було розглянуто декілька шляхів виконання робіт. На даний час кожний з них відпрацьовується з залученням відповідних  кваліфікованих спеціалістів.
04 Лютого, 2022 р., 13:47
Станично-Луганська селищна військово-цивільна адміністрація та Комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Станично-Луганської селищної територіальної громади» висловлює свою подяку керівниці Бази відпочинку «АкваЛенд «Katrin» Катерині Чегринець за надану Центру благодійну допомогу у вигляді телевізора для перегляду розвиваючих програм та мультфільмів.
04 Лютого, 2022 р., 10:32
«Довідник безбар’єрності» – це перший у країні сайт-словник і посібник з нової етики спілкування без ярликів та стереотипних чи образливих термінів. З 1 лютого 2022 року на сайті з’явилася функція перекладу на українську жестову мову. Тобто проєкт, який розкриває знання про безбар’єрність та її філософію, і сам трансформувався у безбар’єрний.