29 Липня, 2021 р., 11:29
02-05 серпня 2021 року у смт Станиця Луганська у зв’язку з проведенням комплексних ремонтно-відновлювальних робіт Станично-Луганською дільницею Старобільського МРУЕГГ планується відключення розподільчих газопроводів середнього тиску від системи газопостачання (відключенню підлягають 106 споживачів природного газу).
28 Липня, 2021 р., 14:21
Нагадуємо про сезонні обмеження руху великовагових транспортних засобів у денну пору, а також заборону руху окремими категоріями транспорту дорогами місцевого значення.
27 Липня, 2021 р., 12:44
Відповідно до підписаного Станично-Луганською військово-цивільною селищною адміністрацією та Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» Меморандуму у рамках грантової діяльності «Добрі сусіди – одна країна» за підтримки Проєкту USAID DG East, 3 серпня 2021 року о 10.00 відбудеться онлайн-семінар для представників активних співвласників багатоквартирних будинків, ініціативних груп Станично-Луганської селищної територіальної громади та профільних структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації.
21 Липня, 2021 р., 11:23
З метою надання консультаційної допомоги з питань пенсійного забезпечення населенню 23 липня 2021 року з 13-00 до 15-00 начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Шарунова Ольга Веніамінівна проведе виїзний прийом громадян в смт. Станиця Луганська (вул. 1-го Травня, буд. 20).
20 Липня, 2021 р., 10:23
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередач Щастинським РЕМ 09.08.2021 з 8.00 до 16.00 в ряді населених пунктів Станично-Луганської територіальної громади планується відключення електроенергії.
19 Липня, 2021 р., 10:02
Поліція Станиці Луганської вкотре закликає громадян бути пильними та не піддаватися на провокації шахраїв!