06 Серпня, 2021 р., 08:39
В Станично-Луганській селищній військово-цивільній адміністрації з травня 2021 року функціонує відділ соціального забезпечення, який надає консультації та здійснює прийом заяв на призначення різних видів соціальних допомог, а саме:
05 Серпня, 2021 р., 12:00
У літній період ризик виникнення пожежі зростає у кілька разів. Посіви, ліси та тварини знаходяться в групі ризику через спеку, необережне поводження з вогнем, спалювання сміття чи випалювання трави.
30 Липня, 2021 р., 13:30
Шановні мешканці Станично-Луганської територіальної громади!
29 Липня, 2021 р., 11:29
02-05 серпня 2021 року у смт Станиця Луганська у зв’язку з проведенням комплексних ремонтно-відновлювальних робіт Станично-Луганською дільницею Старобільського МРУЕГГ планується відключення розподільчих газопроводів середнього тиску від системи газопостачання (відключенню підлягають 106 споживачів природного газу).
28 Липня, 2021 р., 14:21
Нагадуємо про сезонні обмеження руху великовагових транспортних засобів у денну пору, а також заборону руху окремими категоріями транспорту дорогами місцевого значення.