12 Жовтня, 2021 р., 08:36
Відповідно до розпорядження керівника Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження актів приймання–передачі та визначення балансоутримувача майна комунальної власності Станично-Луганської селищної територіальної громади» від 25 червня 2021 року № 163 та від 30 червня 2021 року № 192 КП «Теплосервіс» Станично-Луганської селищної територіальної громади отримано ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання (розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації-керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 16 вересня 2021 року № 616) та розраховані тарифи на послуги з централізованого водопостачання.
07 Жовтня, 2021 р., 13:22
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
07 Жовтня, 2021 р., 13:21
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
04 Жовтня, 2021 р., 09:36
Поліція Станиці Луганської застерігає мешканців щодо шахрайських схем видурювання грошей. Шахрайство - найлегший із незаконних способів заробляння коштів. Проте громадяни продовжуть довіряти невідомим, які телефонують до них або ж в інтернеті виконують операції, за якими стоять шахраї. Поліцейські радять, як вберегтися.
01 Жовтня, 2021 р., 14:49
Відповідно до Законів України «Про військово-цивільні адміністрації», «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»,
01 Жовтня, 2021 р., 14:46
01 Жовтня, 2021 р., 14:42
01 Жовтня, 2021 р., 12:48
30 Вересня, 2021 р., 11:05
Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із Інститутом історії України НАН України, Кабінетом Міністрів України, Спілкою письменників України та іншими центральними та місцевими органами влади проводить щорічний 16 Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.