28 Вересня, 2021 р., 12:29
01 жовтня 2021 року о 10.00 за адресою: с. Плотина, вул. Першотравнева, буд. 98 (р-н амбулаторії), відбудеться виїзний прийом громадян керівником Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації та його заступниками. Крім того, працюватиме мобільний Центр надання адміністративних послуг та будуть надаватись консультації громадянам спеціалістами відділу «Центр надання адміністративних послуг», відділу соціального захисту населення і служби у справах дітей військово-цивільної адміністрації та фахівцями Станично-Луганського районного центру зайнятості.
28 Вересня, 2021 р., 11:21
Відповідно до інформації Луганського обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці в період з 30 вересня по 02 жовтня 2021 року по Луганській області у повітрі та на поверхні ґрунту очікуються заморозки від 0 до -5 градусів морозу (II рівень небезпечності, помаранчевий).
23 Вересня, 2021 р., 14:54
Шановні мешканці Станично-Луганської селищної територіальної громади!
22 Вересня, 2021 р., 17:52
З метою розвитку знань учасників про основні стандарти, підходи і практики участі молоді на місцевому, регіональному та національному рівнях на основі Переглянутої Хартії про участь молоді у місцевому та регіональному житті і про те, як вони можуть бути застосовані у поточних процесах реформування і розвитку молодіжної політики в Україні, Міністерством молоді та спорту України спільно з департаментом у справах молоді Ради Європи планується проведення навчального семінару щодо стандартів участі молоді та процесів в Україні «50/50», що відбудеться 25 – 29 жовтня 2021 року в м. Києві.
22 Вересня, 2021 р., 17:34
Шановні мешканці Станично-Луганської селищної територіальної громади!
22 Вересня, 2021 р., 17:16
У зв’язку з надходженням скарг щодо прийому лікарями пацієнтів у приміщеннях дитячої консультації поліклініки, інформуємо мешканців Станично-Луганської селищної територіальної громади стосовно цієї ситуації.
17 Вересня, 2021 р., 13:24
У зв'язку із зростанням цін на електроенергію, природний газ, збільшенням мінімального прожиткового мінімуму для працездатних осіб протягом 2021р, КП «Теплосервіс» Станично-Луганської селищної територіальної громади розраховано та надано до селищної військово-цивільної адміністрації на розгляд та прийняття економічно обґрунтовані витрати на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, затвердженого Постановою КМУ №869 від 01.06.2011р.
17 Вересня, 2021 р., 09:29
Відповідно до листа Управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації від 16.09.2021 № 03-04/858, у зв’язку з погіршенням ситуації на лінії розмежування І регіональна спартакіада Луганщини серед збірних команд територіальних громад та ярмарка агропромислового комплексу, яка мала відбутись 18.09.2021 о 9.00 на території стадіону «Нива» (смт Станиця Луганська, вул.5 Лінія, 22Б), скасовуються.