03 Грудня, 2021 р., 11:50
За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології вночі 4 грудня 2021 року по Луганській області та місту Сєвєродонецьк очікується посилення південно-західного вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності, колір жовтий).
02 Грудня, 2021 р., 11:56
За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології вдень 3 грудня 2021 року по Луганській області та місту Сєвєродонецьк очікується посилення південного вітру пориви 15-20 м/с. (I рівень небезпечності, колір жовтий).
01 Грудня, 2021 р., 15:42
Різдвяні концерти капели - унікальне мистецьке явище, що вирізняється від решти концертних програм. Ретельно відібрані колядки та щедрівки з усіх куточків України, загальноулюблені та маловідомі, акапельні та з інструментальним супроводом, давні та сучасні.
01 Грудня, 2021 р., 09:32
Станично-Луганська селищна військово-цивільна адміністрація запрошує мешканців громади підтримати місцеві друковані засоби масової інформації, а саме - газету "Время" та оформити передплату на розсилку! За більш детальною інформацією звертатися за номером 066-663-1676.
30 Листопада, 2021 р., 16:23
За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 1 грудня 2021 року по Луганській області очікується налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, по східним районам значний сніг, мокрий сніг. (І рівень небезпечності, колір жовтий).
29 Листопада, 2021 р., 15:23
У зв’язку із зростанням цін на електроенергію, природний газ для промислових споживачів, зростання цін на тверде паливо (вугілля), КП «Теплосервіс» Станично-Луганської селищної територіальної громади розраховано та надано до Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації на розгляд та прийняття економічно обґрунтовані витрати на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії  відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869.
29 Листопада, 2021 р., 13:08
За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології ввечері 29 листопада та протягом доби 30 листопада очікується посилення південно-західного вітру 15-20 м/с, місцями до 25 м/с (II рівень небезпечності, помаранчевий).
29 Листопада, 2021 р., 09:29
За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології протягом доби 29 листопада 2021 року по Луганській області очікуються значні дощі, вночі та вранці туман з видимістю 200-500 м, вдень посилення південного вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності, колір жовтий).
26 Листопада, 2021 р., 15:38
Шановні пацієнти та відвідувачі Станично-Луганської лікарні!
26 Листопада, 2021 р., 08:47
Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку (Світовий банк) підписали Угоду про позику 9175-UA в розмірі 100 мільйонів доларів США на реалізацію проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)».