Важлива інформація

26 Листопада, 2021 р., 08:24
При проведені установчих зборів засновників громадського об'єднання та/або при підготовці документів для державної реєстрації громадського об'єднання, засновникам необхідно визначитися з найменуванням (назвою) громадського об'єднання.
26 Листопада, 2021 р., 08:17
СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ХАРКІВ) (далі – Управління) нагадує, що у разі зміни керівника, складу керівного органу, місцезнаходження, інших відомостей про громадську організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр) такі зміни підлягають державній реєстрації.
16 Листопада, 2021 р., 13:49
Громадською організацією "Український інститут з прав людини" реалізується проект "Компенсація використання приватної власності військовими в ході проведення АТО/ООС: законодавчий та практичний аспекти" у межах програм ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.
29 Жовтня, 2021 р., 10:13
Пам’ятка для медичного працівника щодо дій, спрямованих на запобігання поширенню у закладі охорони здоров’я гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
29 Жовтня, 2021 р., 10:06
Пам’ятка для керівників закладів охорони здоров’я щодо дій у разі виявлення у медичних та інших працівників підозри на гостре професійне захворювання, викликане респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та запровадження заходів із запобігання  поширенню в медичній установі нових випадків захворювань
29 Жовтня, 2021 р., 09:28
Постановою Кабінету Міністрів України від 20.10.2021 № 1096 внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
28 Жовтня, 2021 р., 10:11
Міністерством цифрової трансформації України створена Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг (далі – Платформа Центрів Дія). Даний онлайн ресурс призначений для отримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг (далі - центри), та забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у центрах.
26 Жовтня, 2021 р., 16:47
Постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 №890 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань прикордонного режиму» внесені зміни в постанов Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 №1147 «Про прикордонний режим» та від 03.08.1998 № 1199 «Про контрольовані прикордонні райони», а саме: Щастинський район віднесено до переліку міст і районів, в яких встановлюються контроловані прикордонні райони.