Важлива інформація

13 Січня, 2022 р., 08:59
Надійно зберігайте та не розголошуйте свій PIN-код! Змінюйте PIN-код до картки
12 Січня, 2022 р., 09:33
Звертаємо увагу, що суб’єктом державної реєстрації громадських формувань у Луганській області є Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) через відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) (далі – Відділ).
12 Січня, 2022 р., 09:06
Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) інформує.
11 Січня, 2022 р., 16:00
З 10 січня 2022 р. по 1 лютого 2022 р. мешканці смт Станиці Луганської-2, с. Малинового, с. Пшеничного, с. Юганівки та с. Колесниківки можуть подати заявки на участь у наступних програмах:
10 Січня, 2022 р., 10:22
Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2021 № 1411 затверджений Порядок відшкодування власнику (співвласникам) будівлі коштів на оснащення будівлі вузлом (вузлами) комерційного обліку, сплачених у складі тарифів на теплову енергію та відповідні комунальні послуги, у разі встановлення ним (ними) вузла (вузлів) комерційного обліку у будівлі самостійно (за власні кошти).
04 Січня, 2022 р., 15:48
Звертаємо увагу мешканців Станично-Луганської селищної територіальної громади, з 01 січня 2022 року відповідно до Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» в ЦНАП змінюється розмір адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи.
23 Грудня, 2021 р., 14:51
Згідно заяви АТ “Державний ощадний банк України”, громадянам надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року) (https://cutt.ly/DYVT7S9)
23 Грудня, 2021 р., 09:51
Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2021 року №1301 «Про внесення змін до Порядку надання та визначення розміру грошової допомоги постраждалим від надзвичайних ситуацій та розміру грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації»
22 Грудня, 2021 р., 10:12
З 19 грудня 2021 року українці матимуть змогу отримати кошти з державного бюджету за пройдений повний курс вакцинації в рамках Програми «єПідтримка» (далі – «єПідтримка»). Усі необхідні документи на отримання коштів генеруються через мобільний додаток Порталу Дія. Порядкок її оформлення затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 року № 1272.