Символіка селища

Герб Станиці Луганської

Опис герба Станиці Луганської базується на традиційних, духовних, природних особливостях території. Належність до Донського козацтва і до України відображені на тлі герба.

Жовто-блакитний колір державного прапора доповнений пурпурним кольором – символом Донського козацтва. Історичні особливості відбиті в зображенні Моськіного кургану з козачою вежею. Наявність водних артерій та водоймищ відображено у нижній частині гербу у вигляді хвиль та кольору водної гладі. Дубове листя – це значні ресурси зелених насаджень, в тому числі відома Станично-Луганська ДУБРАВА. Символом основної трудової діяльності мешканців станиці, які займаються вирощуванням овочів, є красна куля нижче герба.

Прапор Станиці Луганської

Складається з двокольорового полотнища блакитного та червоного кольору з жовтою каймою. В середині полотнища розміщений малий герб Станиці Луганської.