Розпорядження начальника селищної військової адміністрації

Розпорядження №25 від 26.12.2022

«Про призначення відповідальної особи за архів Станично-Луганської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області»

Розпорядження №24 від 26.12.2022

«Про бюджет Станично-Луганської селищної територіальної громади на 2023 рік»

Розпорядження №23 від 20.12.2022

«Про призначення відповідальної особи за ведення Реєстру пошкодженого та знищеного майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених Російською Федерацією»

Розпорядження №22 від 20.12.2022(додатки до Інструкції)

«Про затвердження Інструкції з діловодства в Станично-Луганській селищній військовій адміністрації Щастинського району Луганської області»

Розпорядження №21 від 16.12.2022

«Про делегування права підпису на фінансових документах щодо перерахування коштів на здійснення видатків, передбачених у загальному та спеціальному фондах селищного бюджету»

Розпорядження №20 від 16.12.2022

«Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Станично-Луганської селищної військової адміністрації на 2023 рік»

Розпорядження №19 від 15.12.2022

«Про затвердження нової редакції Положення про облікову політику Станично-Луганської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області»

Розпорядження №18 від 15.12.2022

«Про затвердження паспортів бюджетних програм»

Розпорядження №17 від 09.12.2022

«Про експертну комісію з проведення експертизи цінності документів Станично-Луганської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області, затвердження її складу та Положення про комісію»

Розпорядження №16 від 07.12.2022

«Про внесення змін до бюджету Станично-Луганської селищної територіальної громади на 2022 рік»

Розпорядження №15 від 06.12.2022

«Про затвердження паспортів бюджетних програм»

Розпорядження №14 від 29.11.2022

Розпорядження №13 від 29.11.2022

«Про утворення комісії з формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа»

Розпорядження №12 від 02.11.2022

«Про затвердження Положення про уповноважену особу Станично-Луганської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області»

Розпорядження №11 від 01.11.2022

«Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності Станично-Луганської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області»

Розпорядження №10 від 01.11.2022

«Про затвердження Положення про преміювання, встановлення надбавок за високі досягнення у праці, надбавок за виконання особливо важливої роботи, надбавок за складність і напруженість та надання матеріальної допомоги керівникам, посадовим особам, службовцям, робітникам апарату та самостійних структурних підрозділів Станично-Луганської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області»

Розпорядження №9 від 01.11.2022

«Про перейменування ВІДДІЛУ ФІНАНСІВ СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Розпорядження №7 від 31.10.2022

«Про затвердження Положення про роботу Станично-Луганської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області»

Розпорядження №5 від 24.10.2022

«Про запровадження дистанційної роботи»

Розпорядження №4 від 24.10.2022

«Про призупинення дії трудових договорів працівників Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області на період воєнного стану»

Розпорядження №3 від 05.10.2022

«Про створення координаційного штабу з питань деокупації території Станично-Луганської селищної територіальної громади Щастинського району Луганської області»

Розпорядження №2 від 03.10.2022

«Про затвердження Порядку обліку, зберігання та використання печаток і штампів Станично-Луганської селищної військової адміністрації»

Розпорядження № 1 від 03.10.2022

«Про затвердження бланків Станично-Луганської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області»