Навчальний пункт підготовки водолазів Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України  запрошує працівників комунальних служб, органів державної влади та органів місцевого самоврядування на навчання за робітничою професією 7214 "Водолаз", за трьома напрямками підготовки, а саме: професійно-технічне навчання, перепідготовка та підвищення кваліфікації.

Для проведення навчань в центрі збудовано унікальний сучасний басейн. Чаша басейну обладнана відеокамерою, зображення з якої виводиться на монітор, що в комплексі дає змогу оцінювати якість та точність виконання робіт, а водолазу таким чином покращити свої навики. У складі нашого сучасного водолазного комплексу з діючою барокамерою та навчальними класами, наявний досвідчений кваліфікований педагогічний персонал.

Станом на 01.06.2021 р. вартість навчання становить:

Професійне технічне навчання - 10908,52 грн з ПДВ (період навчання з 06.09 по 03.12.2021 р.)

Перепідготовка - 10561,85 грн з ПДВ (період навчання з 06.09 по 03.12.2021 р.)

За додатковою інформацією телефонувати: (097) 7202626, (066) 3040340.

11 Лютого, 2022 р., 12:37
Укриття населення у захисних спорудах є найбільш надійним способом захисту від впливу небезпечних факторів, що виникають унаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів.
17 Січня, 2022 р., 10:29
пічне опалення, Пожежна безпека у побуті.