Шановні мешканці Станично-Луганської селіщної територіальної громади!

Дата: 30.12.2022 11:31

Станично-Луганська селищна військова адміністрація щиро вітає вас з Новорічними та Різдвяними святами. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Нехай рік прийдешній і різдвяні свята будуть вісниками оновлення, віри у диво та здійснення мрій, будуть щасливими для кожного, принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, виправдають ваші самі добрі надії і прагнення, обдарують щедрою долею, міцним здоров’ям, любов’ю і затишком в оселях, принесуть достаток і добробут вашим сім’ям. Враховуючи, що багато хто з вас ці свята зустрічають не вдома, ми підготували солодкі подарунки для ваших діточок, які вже в дорозі і незабаром зможуть порадувати найменших мешканців нашої громади.

З повагою,

Станично-Луганська селищна військова адміністрація