13 грудня – онлайн-марафон «Жінка-лідерка в цифровому просторі»

Дата: 05.12.2022 21:50

13 грудня 2022 року з 12:00 до 16:15 години відбудеться онлайн-марафон «Жінка-лідерка в цифровому просторі» у межах співпраці Google Україна та Міністерства цифрової трансформації України, національного проєкту Дія.Цифрова освіта, структури ООН Жінки у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією за виконання Академією цифрового розвитку й підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

Метою заходу є посилення спроможності й упевненості жінок в користуванні цифровими пристроями та послугами.

Структура події передбачає різні активності для взаємодії під час онлайн-сесій, а також можливість ознайомитися із записами та взяти участь у розіграші подарунків за підсумками події.

Докладніше за покликанням. Трансляція за покликанням

Початок о 12:00

Участь у марафоні – безоплатна. Для перегляду трансляцій реєструватися не потрібно. Усі матеріали та записи доповідей будуть опубліковані на сайті заходу.