Дата: 14.02.2022 12:03

Міжнародний фонд соціальної адаптації, Університет «NORD» (Норвегія), Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) та ГО «Фундація «Жіноча ініціатива» запрошують до участі у проекті «Норвегія - Україна» (NUPASS) - «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему».

Для участі у проекті й отриманні повного комплексу послуг з професійної перепідготовки, психологічної та правової адаптації, сприяння в працевлаштуванні та створення власного бізнесу, запрошуються наступні категорії громадян України:

1. Військовослужбовці Збройних Сил та інших силових структур, заплановані до звільнення в поточному році.

2. Військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені з військової служби протягом останніх трьох років і які мають стаж служби не менш 10 років.

3. Учасники бойових дій, які мають статус учасника, оформлений відповідно до чинного законодавства (далі за текстом - ветерани).

4. Члени сімей (чоловік /дружина) вище перелічених категорій.

5. Члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік / дружина).

Професійна перепідготовка провадиться провідними викладачами Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) та складається з:

• Теоретичних та практичних занять.
  • Індивідуальних консультацій.
  • Надання додаткових послуг університетом (користування бібліотекою, аудиторіями для індивідуальної роботи тощо).

Заходи з набуття соціальних навичок та компетентностей проводяться представниками ГО «Фундація «Жіноча ініціатива» та містять:

• Психологічну адаптацію (групові тренінги, індивідуальні консультації, робота з окремими підгрупами).
  • Правову адаптацію (групові та індивідуальні консультації).
  • Сприяння у працевлаштуванні або створенні власного бізнесу (тренінги з фандрайзингу та грантрайтингу, консультації з працевлаштування, зустрічі з потенційними роботодавцями тощо).

ПРОПОНУЄМО ВАМ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ ЗА КУРСОМ «Організація та розвиток підприємницької діяльності»

Курс «Організація та розвиток підприємницької діяльності» дозволяє отримати практичні навички та необхідну теоретичну базу, яка допоможе сформувати та розширити професійні компетентності слухачів щодо використання інформаційних технологій організації бізнесу, розвитку аналітичних здібностей та стратегічних компетенцій, отримати практичні навички, що включають ідентифікацію можливостей щодо підприємницької діяльності: навчитись складати комплексний бізнес-план; аналізувати тенденції ринку майбутніх товарів чи послуг; проводити аналіз конкурентів та пошук унікальних рішень щодо розробки продуктів і послуг; опанувати порядок державної реєстрації суб’єктів підприємництва та управління фінансами субєктів підприємництва, розпочати та керувати власним бізнесом та стати діловими лідерами, ознайомитись з технологіями конструювання комунікативної поведінки особистості у підприємницькій діяльності.

Метою вивчення курсу є: теоретичні та практичні знання щодо процесу підприємництва, вміння аналізувати проблеми та ситуації щодо їх оптимального розв’язання, використовувати соціально-психологічні чинники формування сучасного підприємця, набути логічного підприємницького мислення для самостійних початкових дій у бізнесі, враховуючи податкове та митне право при здійсненні підприємницької діяльності, регулювати процеси з урахуванням чинного законодавства України.

Програма курсу:

• Правове регулювання підприємницької діяльності.
  • Податкове та митне право при здійсненні підприємницької діяльності.
  • Організація обліку та оподаткування на підприємстві.
  • Основи проектної діяльності.
  • Економіка та організація бізнесу.
  • Технології конструювання комунікативної поведінки особистості у підприємницькій діяльності.
  • Соціально-психологічні чинники формування сучасного підприємця.
  • Інформаційні технології організації бізнесу.

РЕЗУЛЬТАТИ КУРСУ: здатність продемонструвати базові та спеціальні знання та розуміння; здатність використовувати поняття “сучасний підприємець” та “субєкти і обєкти підприємницької діяльності”, оволодіти механізмом заснування власної справи та умінням організувати підприємницьку діяльність; організувати пошук інформації у процесі вивчення бізнес-середовища та оцінити привабливість підприємницького клімату; розробити бізнес-план, сформувати пакет документів і зареєструвати підприємство, визначати ефективність бізнесу та роль податків у фінансовій системі підприємництва.

По завершенню навчання за запропонованим навчальним курсом випускники отримують ТРИ ДОКУМЕНТИ:

• свідоцтво про проходження перепідготовки (від Східноукраїнського національного університету імені Володимира Доля);
  • спільний сертифікат українського університету і університету NORD;
  • спільний диплом МЗС та MO Норвегії.

МІСЦЕ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59-а, ауд. 313 Головного корпусу, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

ФОРМА НАВЧАННЯ: дистанційна з аудиторними заняттями.

ТЕРМІН НАВЧАННЯ: з 28 лютого 2022 року по 25 травня 2022 року.

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЗВЕРТАЙТЕСЬ:

Арсентьєва Олена Сергіївна - координатор проекту +380506269192

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: https://forms.office.com/r/T7m9zeHS9N