02 лютого, представницями громадської організації «Інтерньюз Україна» проведений навчальний семінар для молодих жінок територіальної громади

Дата: 02.02.2022 12:03

Сьогодні, 02 лютого 2022 року, за участю заступниці керівника Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації Ірини Костан, в рамках проєкту ООН Жінки «Зміцнення потенціалу молодих жінок з цільових громад Донецької та Луганської областей щодо просування Порядку денного «Жінки. Мир. Безпека» на місцевому рівні», представницями громадської організації «Інтерньюз Україна», а саме: керівницею проєкту Наталією Шкоденко та регіональною координаторкою проєкту Мариною Клименко, проведений навчальний семінар для посадовців Станично-Луганської селищної територіальної громади.

Даний проєкт направлений на підтримку молодих жінок для посилення їх участі у розбудові миру та вирішенні конфліктів, підвищення їх здатності брати участь у локалізації Національного плану дій щодо імплементації Резолюції Роди Безпеки ООН 1325, у тому числі шляхом зміцнення навичок із лідерства та адвокації у моніторингу місцевих планів дій.