Правила поводження із пічним опаленням

Дата: 17.01.2022 10:29

пічне опалення, Пожежна безпека у побуті.

Новий 2022 рік почався для рятувальників Щастинського району не найкращим чином. Станом на 12.01.2022 року зареєстровано вже 4 пожежі (2 з которих на території смт. Станиця-Луганська, та 2 на території с. Валуйське) на превелике жаль один випадок мав за собою смертельний наслідок на території смт. Станиці Луганської.

Постійні опади сильні вітри і морози псують тихий затишок домашніх вечорів, і кожному із нас нічого не залишається, крім шукати тепло біля труб та радіаторів у наших будинках. Останнім часом багато хто з нас почав, як у старі добрі часи використовувати пічне опалення. У якості палива частіше за все виступають дрова та кам`яне вугілля. Саме різного роду порушення порушення правил пожежної безпеки у побуті стають причинами пожеж у січні 2022 року.

Співробітниками Щастинського РУ ГУ ДСНС України у Луганській області було проведено додатковий рейд вулицями населених пунктів Малинове, Макарове та Валуйське. Метою рейду було нагадування громадянам правил користування пічним опаленням, побутовими нагрівальними електроприладами та у контексті новорічних свят, правил користування піротехнічними приладами (петардами, феєрверками тощо). Крім того не в останню чергу звернули увагу на необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті при користуванні вогнем, палінні.

Щастинське РУ ГУ ДСНС України у Луганській області застерігає – будьте обережні та уважні! Пожеж, які можуть виникнути внаслідок користування пічним опаленням легко уникнути!Слід дотримуватись визначених правил безпеки!

• не допускайте сильного розжарювання у пічі!
  • щільно закривайте піддувало та отвори для пального!
  • не просушуйте одяг, речі та дрова над піччю!
  • уважно стежти та чистотою димовивідної труби!
  • не допускайте випадання залишків горіння на підлогу!
  • не допускайте скупчення сажі у димовивідній трубі!
  • не залишайте залишки горіння у відрах, тазах всередині будинку!

Пам`ятайте – будь-яку надзвичайну ситуацію можливо уникнути – все залежить від нашої уважності та дисциплінованості.