УВАГА, ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 11.08.2021 13:21

УВАГА, КОНКУРС!

Відповідно до Законів України «Про військово-цивільні адміністрації», «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»,

Станично-Луганською селищною військово-цивільною адміністрацією

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

• Адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» - три штатні одиниці (організація оперативної і зручної системи надання необхідних громадянам та суб’єктам господарювання адміністративних послуг у найкоротший термін та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень; спрощення процедури отримання адміністративних послуг і поліпшення їх якості тощо)
  • Головний спеціаліст відділу організаційної роботи, документообігу та контролю (організаційне забезпечення діяльності ВЦА, документування управлінської інформації і роботи з документами, здійснення аналітичної та організаційної роботи з питань виконання контрольних документів та щодо звернень громадян)
  • Головний спеціаліст відділу соціального забезпечення – шість штатних одиниць (забезпечення реалізації державної соціальної політики та території селищної громади у сфері соціального захисту населення і здійснення безпосередньої діяльності у сфері соціального захисту населення, прийом і опрацювання документів на визначення права на державну соціальну допомогу, компенсації,  грошові виплати, соціальні послуги, пільги тощо)
  • Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту (забезпечення реалізації державної політики на території селищної громади у сфері освіти, культури, молоді та спорту )
  • Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та екології (виконання функцій управління у сфері житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, координація діяльності підприємств що перебувають у комунальній власності селищної військово-цивільної адміністрації, забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації; внесення пропозицій до планів, програм економічного та соціального розвитку громади, місцевих програм, а також до планів підприємств, установ та організацій; здійснення заходів щодо комплексного розвитку комунального господарства в сфері водопостачання, теплопостачання, водовідведення, дорожнього і зеленого господарства)
  • Головний спеціаліст служби у справах дітей – дві штатні одиниці (забезпечення реалізації на території селищної громади державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень; координації діяльності підприємств, установ та організацій усіх форм власності у вирішені питань соціального захисту дітей та організації заходів, спрямованих на запобігання дитячій безпритульності та бездоглядності, усунення причин, що породжують ці явища, а також здійснення контролю за виконанням цих заходів)

Загальні вимоги до кандидатів:   громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача; без вимог до стажу роботи.

Для участі у конкурсі подаються такі документи :

• заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування;
  • заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);
  • 2 фотографії розміром 3х4 см;
  • копії документів про освіту; документ про повну загальну середню освіту, який підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою; підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларація  особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції;
  • копія документа, який посвідчує особу громадянина України;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); письмова згода на обробку персональних даних.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про військово-цивільні адміністрації», а також законодавства з  урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідних посад.

Зразок заяви на проходження конкурсного відбору

Термін прийняття документів для участі у конкурсі протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Документи приймаються до 08 вересня 2021 року включно.

Звертатися за адресою: смт Станиця Луганська, вул. Центральна, 25, каб. 27