Важлива інформація

21 Листопада, 2022 р., 23:05
Міністерство соціальної політики України листом від 14.11.2022 №3511/0/290-22/57 роз’яснює порядок державної реєстрації народження:
23 Лютого, 2022 р., 09:29
Для новостворених громадських організацій зі статусом юридичної особи, якими вже прийняті всі необхідні рішення та підготовлено документи для державної реєстрації, Міністерством юстиції України запроваджено онлайн послугу «ПОПЕРЕДНІЙ ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ ДОКУМЕНТІВ НА РЕЄСТРАЦІЮ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ», яка дозволяє новоствореним громадським організаціям попередньо, без подачі документів на державну реєстрацію, подати документи для проведення їх попереднього правового аналізу.
23 Лютого, 2022 р., 09:28
Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» встановлено що громадські формування це:
22 Лютого, 2022 р., 15:47
Луганська філія ДУ «Держґрунтохорона» є підрозділом Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України». Фахівці філії мають великий досвід роботи в аграрному секторі. Філія на цей час надає наступні послуги:
11 Лютого, 2022 р., 10:19
Станично-Луганське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі – Станично-Луганське відділення) продовжує розповсюджувати серед роботодавців та найманих працівників підприємств вивчений позитивний досвід ефективного функціонування системи управління охороною праці на державному підприємстві «Станично-Луганське досвідне лісомисливське господарство» (далі – підприємство). Підприємство є одним із базових підприємств, де реально створена постійно діюча система управління охороною праці (далі – СУОП).
07 Лютого, 2022 р., 13:22
Програма медичних гарантій-2022 сфокусована на потребах та безпеці пацієнта. Передусім  зміцнюється фінансова захищеність українців завдяки збільшеному бюджету. Також посилюються вимоги до надавачів медичної допомоги, що покращує якість медичних послуг.