Станично-Луганська громада
Луганська область, Щастинський район

Стратегія розвитку Станично-Луганської селищної територіальної громади

Шановні мешканці громади! Вашій увазі пропонується проект Стратегії розвитку Станично-Луганської ОТГ на 2021-2027 роки та План реалізації. В термін до 17.12.2020, 18:00, ви можете подати свої пропозиції, зауваження та рекомендації до даних документів. Подавати слід в письмовій формі на електронну адресу: possovet.stanica@ukr.net

План реалізації Стратегії розвитку Станично-Луганської перспективної селищної об’єднаної територіальної громади

Аналітичний звіт про стан соціально - економічного розвитку СтаничноЛуганської перспективної селищної об’єднаної територіальної громади

Оголошення про збір проектних ідей Плану реалізації Стратегії розвитку перспективної Станично-Луганської ОТГ на період 2021 – 2027 роки

Шановні жителі громади !

Для тих, хто хоче покращити життя в громаді, сприяти її розвитку та створити умови для доступного ведення бізнесу! Є можливість запропонувати і подати свої ідеї. Вони можуть бути покладені в основу Плану реалізації Стратегії розвитку перспективної Станично-Луганської територіальної громади на період 2021-2027 рр. Основна умова - Ваші ідеї повинні відповідати переліченим нижче вимогам і сприяти отриманню вигоди для всієї громади, а не лише Вам особисто чи якомусь конкретному підприємству.

Проектні ідеї мають відповідати таким критеріям:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Проектні ідеї повинні відповідати одному з завдань розвитку громади (наведено нижче).

4. Сприяти усуненню дисбалансів розвитку завдяки підтримці менш розвинутих сіл та територій з проблемами розвитку через використання економічних стимулів та інструментів розвитку.

5. Стимулювати розвиток населених пунктів (полюсів економічного зростання), реалізовуючи заходи з розбудови та зміцнення економічної інфраструктури ОТГ).

6. Підтримувати функціональну взаємодію сіл громади (заходи із вирішення спільних проблем ЖКГ, зайнятості, інженерно-транспортної інфраструктури, бізнесу, екології тощо).

7. Забезпечувати загальну доступність (право громадян мати можливість зайнятості, отримання публічних послуг, культурного розвитку і соціальних пільг незалежно від місця проживання).

8. Забезпечувати співпрацю між громадами Луганської області та за її межами.

9. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

10. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

11. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.

Збір проектних ідей триває з 25.08.2020 р. по 02.10.2020 р. включно.

Проектна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59 02.10.2020 року.

Заповнену форму проектної пропозиції  надсилайте на e-mail: possovet.stanica@ukr.net

або поштою на адресу: 93600 вул. Центральна, 52, смт Станиця Луганська, Луганська обл., з позначкою «Проектна пропозиція до Плану реалізації Стратегії розвитку перспективної Станично-Луганської громади 2021-2027».

Проектні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь-ласка, до Станично-Луганської селищної ради, заступника голови Макєєва Володимира Михайловича, e-mail: possovet.stanica@ukr.net

Це оголошення, електронна форма проектної пропозиції, стратегічні, оперативні цілі та завдання Стратегії та інша інформація щодо цієї ініціативи розміщена на сайті https://rada.org.ua/rada/04335766/rozrobka-strategii-stanichnoluganskoi-otg ради в розділі rozrobka-strategii-stanichnoluganskoi-otg.

За результатами відбору кращі проектні пропозиції увійдуть до Плану реалізації Стратегії та будуть профінансовані у 2021-2027 роках.

Форма проектної ідеї перспективної Станично-Луганської ОТГ Луганської області