Станично-Луганська громада
Луганська область, Щастинський район

Регуляторні акти 2020 р.

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Відповідно до ст.9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності з метою прийняття пропозицій та зауважень від громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів,  Станично-Луганська селищна ради повідомляє  про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Станично-Луганської селищної ради, а саме:

Розробником даних проектних актів є виконавчий комітет селищної ради та постійні комісії селищної ради: з питань планування, фінансів та бюджету, а також з питань земельної реформи, будівництва, екології навколишнього середовища Станично-Луганської селищної ради.

Основною метою проектів регуляторних актів є впорядкування сплати податків у відповідності до Податкового кодексу України та встановлення  розмірів ставок податку, які забезпечили б надходження до селищного бюджету для реалізації селищних програм.

Проекти рішеннь, аналізи їх регуляторних впливів розміщено на

офіційному сайті Станично-Луганської селищної ради st-luganska.rada.org.ua та                                     на інформаційному стенді селищної ради.

Зауваження та пропозиції до проектів регуляторних актів приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх обєднань протягом місяця з дня оприлюднення  у письмовому вигляді за адресою: смт. Станиця Луганська, вул. Центральна б.58 та електронному вигляді: possovet.stanica.@ukr.net

1. Рішення про ставки податку на нерухомість

2. Рішення про ставки земельного податку