Станично-Луганська селищна громада
Щастинський район, Луганська область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Регуляторні акти 2019 р.

                                                  ПОВІДОМЛЕННЯ

                       про оприлюднення проектів регуляторних актів

рішень Станично-Луганської селищної  ради , а саме:

  • «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Станично-Луганської селищної ради на 2020 рік»;
  • «Про затвердження ставок земельного податку та надання пільг зі сплати земельного податку по Станично-Луганській селищній раді на 2020 рік»;
  •  «Про встановлення розміру ставки транспортного податку на території селищної ради на 2020 рік»;
  •  «Про затвердження ставок податку та надання пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки по Станично-Луганській селищній раді на 2020 рік»;
  •  «Про затвердження розміру ставки туристичного збору на території Станично-Луганської селищної ради на 2020 рік»;
  • «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Станично-Луганської селищної ради станично-Луганського району Луганської області на 2020 рік»;
  •  «Про встановлення ставки акцизного збору на 2020 рік»

       Проект рішення сесії Станично-Луганської селищної  ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Станично-Луганської селищної ради на 2020 рік » розроблено постійною комісією Станично-Луганською селищною радою з питань планування бюджету та фінансів . Основною метою затвердження ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва - фізичних осіб є стимулювання ефективної діяльності суб’єктів малого підприємництва через удосконалення спрощеного їх оподаткування,що дасть можливість збільшити доходи до бюджету.  

        Проект рішення сесії Станично-Луганської селищної ради  ««Про затвердження ставок земельного податку та надання пільг зі сплати земельного податку по Станично-Луганській селищній раді на 2020 рік»  розроблено  постійною комісією Станично-Луганської селищної ради з питань планування бюджету та фінансів .

Проектом регуляторного акта передбачається встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та  забезпечення надходжень до бюджету, що забезпечить фінансування програм.

        Проект рішення сесії Станично-Луганської селищної ради  «Про встановлення розміру ставки транспортного податку на території селищної ради на 2020 рік»  розроблено постійною комісією Станично-Луганської селищної ради з питань планування бюджету та фінансів. Проектом регуляторного акта передбачається виконати вимоги чинного законодавства та  забезпечити надходження до бюджету, для виконання програми соціально-економічного розвитку Станично-Луганської  територіальної громади.  

        Проект рішення сесії Станично-Луганської селищної ради  «Про затвердження ставок податку та надання пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки по Станично-Луганській селищній раді на 2020 рік», розроблено постійною комісією Станично-Луганської селищної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік на території Станично-Луганської селищної ради

Проект рішення сесії Станично-Луганської селищної ради   «Про затвердження розміру ставки туристичного збору на території Станично-Луганської селищної ради на 2020 рік», розроблено постійною комісією Станично-Луганської селищної ради з питань планування бюджету та фінансів.  Проектом регуляторного акта  встановити ставки туристичного збору та отримати відповідні надходження до  бюджету для забезпечення фінансування програм.

         Проект рішення сесії Станично-Луганської селищної ради  «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Станично-Луганської селищної ради Станично-Луганського району Луганської області на 2020 рік», розроблено постійною комісією Станично-Луганської селищної ради з питань планування бюджету та фінансів.  Проектом регуляторного акта  встановити ставки місцевих податків та зборів та отримати відповідні надходження до  бюджету для забезпечення фінансування програм.

Проект рішення сесії Станично-Луганської селищної ради  «Про встановлення ставки акцизного збору на 2020 рік», розроблено постійною комісією Станично-Луганської селищної ради з питань планування бюджету та фінансів.  Проектом регуляторного акта  є виконання вимог Податкового кодексу України,щодо місцевих податків і зборів для забезпечення відповідних надходжень до місцевого бюджету.

           Зазначені Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені 22  травня 2019  року на офіційному сайті:  веб-сайті Станично-Луганської  селищної ради E-mail: possovet.stanica@ukr.net.    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця Станично-Луганською селищною радою з моменту оприлюднення проекту рішення за адресою: смт. Станиця  Луганська, вул. Центральна, 58.  Зауваження та пропозиції приймаються до 22 червня 2019 року письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

 

1. Проект рішення про встанолення місцевих податків та зборів

Регуляторний акт

Додатки

2. Проект рішення про встановлення туристичного збору

Регуляторний акт

3. Проект рішення про встановлення ставок земельного податку

Регуляторний акт

Додатки

4. Проект рішення про встановлення ставок єдиного податку

Регуляторний акт

Додатки

5. Проект рішення про  встановлення ставок на нерухоме майно

Регуляторний акт

Додатки

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь