Станично-Луганська селищна громада
Щастинський район, Луганська область

Повідомлення про оприлюдення

31.01.2022

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою території Станично-Луганської селищної територіальної громади»

19.07.2021

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про встановлення ставок орендної плати на земельні ділянки комунальної власності»

25.05.2021

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту – розпорядження керівника Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області  «Про тимчасову заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям на території  Станично-Луганської селищної територіальної громади Щастинського району Луганської області»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - розпорядження

25.05.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта -розпорядження

керівника Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області «Про встановлення ставок та надання пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Станично-Луганської селищної територіальної громади на 2022 рік»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - розпорядження