Порядок доступу до публічної інформації

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011№ 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», керівником Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації затверджено розпорядження від 03.12.2021 № 669 «Про затвердження Порядку складення та подання запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Станично-Луганська селищна військово-цивільна адміністрація Щастинського району Луганської області, примірної форми запиту та розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію». Зазначені нормативно-правові акти покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 14, частини першої статті 16 Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпорядженням керівника селищної військово-цивільної адміністрації від 03.12.2021 № 668 відповідальною особою з питань доступу до публічної інформації в Станично-Луганській селищній військово-цивільній адміністрації призначений головний спеціаліст відділу організаційної роботи, документообігу та контролю військово-цивільної адміністрації Зиков Дмитро Максимович.

Розпорядженням керівника селищної військово-цивільної адміністрації від 03.12.2021 № 669 місцем для роботи запитувачів на отримання публічної інформації з документами чи їх копіями визначине приміщення відділу організаційної роботи, документообігу та контролю військово-цивільної адміністрації за адресою: Луганська обл., Щастинський р-н, смт Станиця Луганська, вул. Центральна, буд. 25, каб. № 26.

Надання публічної інформації Станично-Луганською селищною військово-цивільною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит. Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

• Ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
  • Опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
  • Підпис і дату.

Адреса для надсилання інформаційного запиту письмово:

вул. Центральна, буд. 25, смт Станиця Луганська, Щастинський р-н, Луганська обл., 93601 (на конверті вказувати «Публічна інформація»).

Електронна пошта: stanica.luganska.va@gmail.com

Графік роботи: пн-чт 8:00-16:45 (перерва 12:00-12.30), пт 8:00-15:45.

Контактні телефони: +380954588039.

Графік особистого прийому громадян

Примірна форма запиту на отримання публічної інформації і порядок складення та подання запитів на отримання публічної інформації: