02 Лютого, 2022 р., 07:45
За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології у найближчі 1-2 години зі збереження у першій половини дня 2 лютого 2022 року по Луганській області та місту Сєвєродонецьк очікується туман з видимістю 200-500 м (І рівень небезпечності, колір жовтий).
01 Лютого, 2022 р., 18:45
Відповідно пункту 12, розділу IV, пункту 4, розділу XI «Правил благоустрою території Станично-Луганської селищної територіальної громади» догляд за деревами, клумбами, тротуарними газонами, зеленими майданчиками прибудинкової території покладається на підприємства, установи, організації (незалежно від форм власності) і громадян – власників будинків. Благоустрій присадибної ділянки та прилеглої до присадибної ділянки території здійснюється власником або користувачем цієї ділянки.
01 Лютого, 2022 р., 18:42
Шахрайство – дуже поширений вид злочину, який вкрай важко дослідити, адже громадяни самі надають інформацію про себе і свої персональні дані або ж віддають свої заощадження незнайомим людям, а злочинці це використовують.
27 Січня, 2022 р., 18:04
За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 28 січня 2022 року по Луганській області очікується туман 200-500 м. На дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, колір жовтий).
27 Січня, 2022 р., 07:57
За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології у найближчу 1-2 години зі збереженням в першій половині дня 27 січня 2022 року по Луганській області очікується туман 200-500 м. На дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, колір жовтий).
26 Січня, 2022 р., 13:04
За інформацією Міністерства охорони здоров’я України (далі – МОЗ України) з метою реагування на спалах поліомієліту в країні та на виконання наказу МОЗ України від 30.12.2021р № 2922 «Про затвердження Плану заходів з реагування на спалах циркулюючого вакциноспорідненого поліовірусу тип 2», з 01.02.2022 стартує кампанія імунізації проти поліомієліту дитячого населення від 6 місяців до 6 років. Основними координаторами проведення кампанії імунізації проти поліомієліту визначені центри контролю та профілактики хвороб МОЗ України.
26 Січня, 2022 р., 11:32
Важко уявити сучасний світ без інтернету. Всесвітня павутина заполонила мало не всі сфери життя. А  у зв’язку із поширенням коронавірусу сфери торгівлі та послуг поступово перекочували в систему online. Сьогодні в інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: продукти харчування, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, замовити їжу з закладів громадського харчування, знайти та орендувати приміщення тощо. Водночас, така online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті. Щоб не стати жертвою шахраїв в інтернеті  потрібно дотримуватися  простих правил.
24 Січня, 2022 р., 12:39
Станично-Луганська селищна військово-цивільна адміністрація відповідно до Правил утримання зелених насаджень на території селищної територіальної громади переконливо просить Вас провести санітарну обрізку дерев на прилеглій до Вашого житлового будинку території, які заважають проїзду автотранспорту.
20 Січня, 2022 р., 13:20
За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології протягом доби 21 січня 2022 року по Луганській області очікується посилення південно-західного вітру до 15-20 м/с. На дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, колір жовтий).
19 Січня, 2022 р., 09:17
Міністерство молоді та спорту оголосило прийом заявок на участь у конкурсі проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2022 році.