Станично-Луганська об'єднана територіальна громада

ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

П'ЯТДЕСЯТ ВОСЬМА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

21  грудня  2018 року                                                                                 58/

смт. Станиця Луганська

Про внесення змін до рішення № 53/38 від 14.12.2017 р. «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад»

Відповідно до частини 1 статті 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись Перспективним планом
формування територій громад Луганської області, розглянувши результати обговорень, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення № 53/38 від 14.12.2017 р. «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад», а саме:
  • п. 1 викласти в такій редакції: «Дати згоду на добровільне об’єднання територіальних громад смт Станиця Луганська, Станично-Луганської селищної ради, сіл Валуйське, Болотене, Макарове, Сизе, селище Вільхове Валуйської сільської ради, сіл Комишне, Колесниківка, Юганівка Комишненської сільської ради, села Гарасимівка Гарасимівської сільської ради, сіл Верхня Вільхова, Малинове, Нижня Вільхова, Плотина, Пшеничне Вільховської сільської ради в Станично-Луганську об’єднану територіальну громаду Станично-Луганського району Луганської області з центром у смт Станиця Луганська.
  1. В.о. селищного голови Гавриш З.А. звернутися до Валуйської сільської ради, Комишненської сільської ради, Гарасимівської сільської ради, Вільхівської ВЦА з пропозицією про добровільне об’єднання територіальних громад.

В.о. голови селищної ради                                                         З.А. Гавриш