Громада вчиться протидіяти пожежі

Дата: 17.07.2021 13:00

Фото без опису

17.07.2021 р. органи управління та сили цивільного захисту Станично-Луганської селищної територіальної громади прийняли участь у проведенні основних заходів командно-штабного навчання щодо дій з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею в природній екосистемі.

За легендою, на території кварталу Піщаного лісництва ДП «Станично-Луганське ДЛМГ» виникла лісова пожежа, яка унаслідок посилення вітру розповсюдилась на загальній площі 58 га, з них 28 га верхова пожежа. Стрімке  розповсюдження вогню фронт пожежі та його поширення у напрямку селища Вільхове, створила загрозу населеному пункту.

В ході навчань практично перевірено оповіщення органів управління та сил цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій. Відпрацьовано організацію взаємодії органів управління сил цивільного захисту громади у випадку загрози або виникнення надзвичайних ситуацій та прийняття рішень при подоланні їх наслідків.

Також залученими силами цивільного захисту були практично відпрацьовані питання оповіщення населення для організації їх евакуації, створення збірного евакуаційного пункту на базі Вільхівської ЗОШ, проведення евакуації населення с околиці вулиці Шкільна селища Вільхове, залучення бригад швидкої медичної допомоги для надання допомоги постраждалим та залучення підрозділів поліції для організації заходів з перекриття дорожнього руху в небезпечній зоні, охорони громадського порядку та оповіщення населення.

Фото без опису