До уваги громадян!

Дата: 16.07.2021 08:00

Відповідно до Плану основних заходів командно-штабного навчання щодо дій з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею в природній екосистемі, на території селища Вільхове з 08:00 до 14:00 год 16 липня 2021 року будуть проводитися командно-штабні навчання.

Під час навчань будуть відпрацюванні заходи з оповіщення населення та проведення евакуації населення.

З метою попередження виникнення паніки під час навчань, просимо населення селища та громадян що перебувають на території населеного пункту, зберігати спокій, не подаватися паніці та провокаціям.

Також інформуємо, що інформацією Українського гідрометереологічного центру внаслідок посилення впливу Азорського антициклону, який зумовить ясну, суху та спекотну погоду, протягом доби 16 липня 2021 р по Луганській області очікується червоний рівень (5 клас) пожежної небезпеки.

Спека найближчими днями утримується по всій території області з максимальною температурою повітря + 38 С.

ПАМЯТАЙТЕ що при встановленні найвищого 5 класу пожежної небезпеки взагалі заборонено відвідування лісових масивів!

Протягом пожежонебезпечного періоду ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

• спалювати відходи на лісових ділянках та поряд, створювати смітники;
  • розводити багаття в лісі та лісопосадка, поза спеціально обладнаних місць;
  • палити, кидати в лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки;
  • залишати в лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
  • спалювати рослинні залишки;
  • дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.

Просимо мешканців чії домівки знаходяться в безпосередній близості від лісу не нехтувати правилами пожежної небезпеки!

Від цього залежить Ваше життя!

Не допускати спалювання сухої трави та сміття, постійно створюйте запас води.

У разі якщо ви стали свідком підпалу чи бачите що горить ліс або суха трава негайно сповістіть ДСНС-101 або лісгосп (06472)3-14-14.

Пожежу легше попередити ніж загасити!

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил пожежної безпеки у лісах України (в тому числі і порушення заборони відвідування лісів у пожежонебезпечний період) карається штрафом, найнижчій рівень якого – 1530 грн.

Тож просимо утриматися в дні високої пожежної небезпеки від відвідування лісових насаджень та не провокувати пожежі у екосистемах.