Перший виїзд мобільного Центру надання адміністративних послуг до села Плотина

Дата: 09.07.2021 16:21

09 липня 2021 року відбувся перший виїзд мобільного Центру надання адміністративних послуг до села Плотина Станично-Луганської селищної територіальної громади.

На прийом до спеціалістів з питань соціального захисту Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації звернулось 25 громадян (з соціальних питань - 15 осіб, з інших питань - 10 осіб). Спеціалісти з державної реєстрації актів цивільного стану та з питань нотаріату Східного міжрегіонального управління юстиції надали консультативну допомогу 6 громадянам. До спеціалістів з питань пенсійного законодавства Управління Пенсійного фонду України в Луганській області звернулось 9 громадян. Крім того, представник благодійного фонду «Карітас-Маріуполь» надав правову допомогу 7 громадянам.

В роботі мобільного Центру надання адміністративних послуг прийняла участь заступник начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Людмила Черненко.