Перше засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Станично-Луганської селищної територіальної громади

Дата: 29.06.2021 14:52

29 червня 2021 року розпочала своє перше засідання новостворена місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Станично-Луганської селищної територіальної громади. До складу комісії увійшли керівники структурних підрозділів селищної військово-цивільної адміністрації, керівники підприємств, установ та організацій, що розташовані на території громади та забезпечують життєдіяльність громади.

На порядку денному першого засідання  комісії були розглянуті організаційні питання роботи комісії та питання попередження виникнення і ліквідації пожеж у природних екосистемах Станично-Луганської селищної територіальної громади в пожежно-небезпечний період 2021 року. Під час розгляду питання щодо пожеж, було прийнято рішення про створення оперативного штабу із сталого проходження пожежно-небезпечного періоду 2021 року, прийнято ряд відповідних рішень щодо забезпечення життєдіяльності населених пунктів та організації протипожежних заходів на території громади.