Інформація про субсидії

Дата: 23.10.2017 09:47

Міністерство соціальної політики України надає роз’яснення про тривалість опалювального періоду для надання пільг на оплату індивідуального опалення.

Відповідно до Положення про порядок призначення та наданню населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, затве5рдженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами та доповненнями) розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

З метою забезпечення рівних умов для розрахунку пільг та субсидій дати початку та завершення опалювального  періоду для надання зазначених видів соціальної підтримки мають бути однаковими.

У зв’язку з цим управління соціального захисту населення як головні розпорядники бюджетних коштів, спрямованих на надання пільг, відшкодовують підприємствам витрати за надані пільги на оплату газопостачання на опалення, у неповні місяці опалювального періоду з урахуванням тривалості опалювального періоду з 16 жовтня по 15 квітня включно.