Станично-Луганська селищна громада
Щастинський район, Луганська область

Графік особистого прийому громадян

ГРАФІК

особистого прийому громадян керівництвом Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації на 2022 рік

Посада особи, яка проводить особистий прийом

ПІБ

Дні прийому

1

Керівник Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації

ЗІНЧЕНКО

Альберт Миколайович

п’ятниця,

2

Перший заступник керівника Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації

ІСАЄВ

Сергій Анатолійович

вівторок,

3

КОСТАН

Ірина Володимирівна

четвер,

4

МАКЄЄВ

Володимир Михайлович

середа,

5

Заступник керівника Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації з питань безпеки та громадського порядку

ПРОКОФ’ЄВ

Ігор Олегович

понеділок,

з 9.00 до 12.00

Особистий прийом проводиться щотижня, згідно з графіком, за адресою: вул. Центральна, 25, смт Станиця Луганська, за попереднім записом, який здійснюється працівниками відділу організаційної роботи, документообігу та контролю (приймальня) або за телефоном: (06472) 3-12-90 або +38 066-663-16-76.