Станично-Луганська селищна громада
Щастинський район, Луганська область

Бюджет громади

Порядок складання і виконання розпису бюджету громади

Інструкція з підготовки бюджетних запитів

Наказ відділу фінансів Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації від 15.06.2021 № 29 "Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проєкту бюджету Станично-Луганської селищної територіальної громади та пропозицій прогнозу бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди",

Інструкція з підготовки бюджетних запитів до проєкту бюджету Станично-Луганської селищної територіальної громади та пропозицій прогнозу бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди.